Vítame Vás na stránkach našej firmy. Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejší produkty v danom odbore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii.

 

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti balenia potravín. Naše základne aktivity sú zamerané na výrobu minigastro doplnkov ku teplým nápojom.
Pri výrobe hygienicky balených produktov dbáme na kvalitu spracovania a celého procesu od prvého kontaktu so surovinou, až po dodanie baleného produktu s vašou zvolenou potlačou, alebo univerzálneho obalu v krabici priamo do Vašich rúk. Spolupracujeme s kaviarňami, reštauráciami, hotelmi, veľkoobchodnými i maloobchodnými reťazcami, s distribútormi kávy, reklamnými agentúrami a v neposlednom rade aj s prevádzkovateľmi mobilných kaviarní a sezónnych stánkov s občerstvením po celej Slovenskej Republike. Dôveru našich a potencionálnych zákazníkov sa snažíme získať flexibilným postojom k ich požiadavkám. Konkurencieschopnosť sa snažíme udržiavať inováciou nášho strojového parku, čo nám umožňuje pružne reagovať na požiadavky a trendy trhu.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.