Menu

 

Vlastná potlač

 

 

Reklamný cukor s potlačou podľa vašich predstáv
 
Balený cukor s potlačou môže slúžiť ako nevtieravá, ale účelná reklama alebo ako odkaz, ktorým si prajete niečo vyjadriť a zdieľať s ostatnými ľuďmi. Samozrejme okrem osladenia vášho obľúbeného nápoja. S vlastnou potlačou vyrábame produkty : Karamelová sušienka, mandle v čokoláde a trstinový a biely cukor.
Balený cukor s reklamou dodávame v 4kg a 5kg kartónovom balení, štandardné balenia jednej porcie sú 4g a 5g vrátane obalu, na iné množstvo plnenia podľa vášho priania nás prosím upozornite vopred a podľa toho upravíme cenovú kalkuláciu. Možnosti potlače sú takmer neobmedzené. Či už celofarebná potlač, viac farebný obrázok alebo čiernobiely variant je čisto na vašej voľbe.
 
Realizácia
 
Individuálna potlač si žiada výrobu polymérového štočku. Cena za výrobu polymérového štočku vstupuje do ceny prvej objednávky ako jednorazový poplatok. Pri akejkoľvek zmene designu potlače je nutné vyrobiť nový štočok. Cena polymérového štočku  sa zvyšuje počtom tlačených farieb.
Pokiaľ si zákazník nepraje inak, tak do zvaru každého reklamného cukru uvádzame: www.jstradeslovakia.eu, cukor / mandľa v čokoláde/ Karamelová sušienka+ zloženie), gramáž a piktogramy. Jedná sa o text, ktorý nezasahuje do tlačového poľa a nijako neovplyvňuje reklamu alebo váš firemný design.
 

Podklady pre realizáciu
 
Logo alebo navrhnutý design dodajte v krivkách vo formátoch cdr, ai alebo pdf. Farby upresnite podľa vzorkovníka PANTONE alebo číselnou hodnotou CMYK. Obsah potlače, ktorú si prajete umiestniť na prednú a zadnú stranu obalu prosím upresnite hneď pri zadaní. Následne vám spracujeme návrh reklamného cukru a po jeho potvrdení odovzdávame do výroby. Pri objednávke prosím uveďte počet zákazky, či sa jedná o jednorazovú zákazku alebo opakovanú. Balený reklamný cukor s individuálnou potlačou štandardne dodávame do 14 dní od odsúhlasenia grafického návrhu.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.